FORUM ALLIANCE - ZIP

----- > Witamy na forum przymierza ZIP <-----

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 16-08-2008 19:36:57

Aposteriori

Użytkownik

4485177
Zarejestrowany: 25-07-2008
Posty: 45

Quest na Bizu B grade i/lub bizu i troche exoa

Niestety Można je wykonać tylko raz "Hidden Truth" "Tragedy in Von Hellman Forest" "Lidia's Heart" "Inhabitants of the Forest of the Dead" "Hiding Behind the Truth" nagroda to "Necklace of Blessing" i "Earring of Blessing" albo 1x"Earring of Blessing" i 2x"Rings of Blessing" robiłem parę razy i dostawał raz taki zestaw raz ten drugi ale nie wiem od czego to zależy. Mozna zaczać od 63 lev ale proponuje ugrać 68 I na spokojnie go wykonać. Ja robilem ten quest PS i tutaj olkiem wiec myśle ze nei jest taki trudny

(Ps:nigdy nie pisałem poradników i opisów a moja dysleksjo-dysortografia mogla zdziałać swoje wiec jakby jakieś niejasności słać pm)

Hidden Truth: 63 level i można zacząć
1.Rune od GK teleport do "Forest of Death" tam napastujemy "Mysterious Wizard"
2.Potem pomacaj grób nie daleko Wizarda, doprowadzi to do pojawienia się duszka, pogadaj teraz z "Ghoust of Hellman" a on każe ci iść za swoim popychadłem do starej biblioteki (uwaga na moby mogą nieźle zmęczyć)
3.Duch doprowadzi cie do rudery, jednej ze ścian nie będzie wiec wejdź do środka i obmacaj "broken self" aż znajdziesz książkę którą chciał duch przy grobie, przeczytaj ja. Po krótkim wertowaniu znajdziesz jakiś dziwny przedmiot rzecz jasna zbadaj go i podnieś usłyszysz dziwne szepty
4.Teraz do Rune Temple pogadać Kapłanami Einhsad, „High Triest Agripel” „Dominic” „Benedic” nic z tego nie wyniesiesz ale wyślą cię do „Innocentina” jest na dole w Mistic Guild
5. Innocentin gdy tylko zobaczy dziwny przedmiot od razu się zaciekawi skąd go masz i zakończy się tym samym pierwszy etap Questu)

Tragedy in Von Hellman Forest: 63 lev +Hiden Truth
1.Dark Elfka o imieniu Tifaren, jest poskosie od inocentina. Po rozmawiaj z nia i przekaz że przesyła cię Innocentin,  zostaniesz wyśmiany i skoczy rozmowę. Wiec pomacaj ja znowu i zacznij jeszcze raz, teraz łaskawie po obejrzeniu krzyża wyśle ci do dead forest bić „Zombie” bijemy truposze az dadzą nam czaszkę .
2.Z czacha ponownie gadamy z  Tifaren, ta odprawi zakazany rytuał i przywie ducha elfa, gadamy z tym duszkiem, po rozmowie udajemy się do Innocentina
3.Innocentin wysyła nas aby pogadać z duchem łowcy przygód (swoja droga najdurniejsza część questa)
4. Duch karze ci odciągnąć uwagę strażnika (pojawi się kiedy zaczniemy macac „well” nie możesz go jednak zabić wiec weź sobie Hellera by się podleczyć, duch bije nas tak długo az krystalek zmieni kolor (pamiętaj by go jednak nie zabić, najlepiej nie bij go do mementu az się zatrzyma i wtedy po 1-2hitach powinien wpaść QI) z kryształem idz do ducha on powie ci ze teraz można macac „well” bezpiecznie w środku będzie skrzyneczka , gadam znowu z duchem i dostajemy jego raport teraz wracamy do tego dekla Innocenty.
5.Innocentin obejrzy skrzyneczke i nam ja zabierze, zagajamy rozmowę ponownie, Innocentin da nam przeczytać raport, poczym znowu do niego zagajamy rozmowę, aby się konsultować, i 2/5 questów skończony…

Lidia's Hart: 63 lev + “Tragedy in Von Hellman Forest“
1.Teraz znowu idziemy do Innocentina  da ci mapkę i jakis kluczyk (nie wiem czy na Abyss będzie tak samo czy nie ale na EPI wpadały mi jak normalne itemy do inventory i można je zgubić trzeba uważać bo SA to jednak QI) pogadacie trochę o kluczu
2.Wysle cię drań znowu do „forest of dead” na poszukiwanie biblioteczki z skrzynka,  trzeba się supportowac mapka by je znaleźć (ta pólka do której doprowadził nas duch w pierwszym quescie)
3.W  środku będzie jakaś broszka „harpin” i książka „book” macamy broszkę i bierzemy.
Po przeszukaniu biblioteczki znajdziemy jakąś książkę, która okaże się pamiętnikiem Lidii „Lidias Diary” potem jeszcze możesz pomacać biblioteczkę i leć do Rune
4. Innocentin wykryje zło w przedmiotach .Powiedz mu że przeczytałeś dziennik, powiedz ze jest to „Lidia diary” nastepne pytanie odpowiedz „Yes” przeczytaj dziennik jeśli tego nie zrobiłeś/łaś historia jest no cóż ciekawa…
5.Znowu zagadaj z tym błaznem „Innocentin” powiedz mu, że Lidia zawarła jakiś kontrakt, powiedz ze to z winy Lidii. Potem ze broszka należy do Pana “Forrest of the dead”, znowu wyśle cię do przyjaznego lasku (sic!)
6.Gadamy z duchem przy grobie, mówimy mu o wszystkim, co się wydarzyło, potem rozkop grób. Powinien pojawić się znacznik wpisz komendę „/time” i jeśli mamy dzień udaj się tam a jeśli noc przygotuj się na to, że pojawia się tam wampiry a Violet  będzie w obstawie RB. A npc zamienia się w wampiry (trudne do walki dla 60 levelu w pojedynke)
7.Violet wysle cie na poszukiwanie skrzynki, w niej zaś znajdziesz  „srebrna włocznie” wróć już do Fiolet z łupem

Inhabitants of the Forest of the Dead: 65 lev + Lidia Heart
1.W Cursed Village zagadaj z “Dorian” poprosi ciebie abyś udał się do grobu na którym posadzić kwiatka (sic!) Kwiatek się spali. (marker za wioska)
2.Wróc do Dorian i powiedz mu o tym, zapyta się czyj to był grób powiedz ze „Rose” i poprosi o pomoc, czuje ze dzieje się cos niedobrego ale on traci pamięć i nie wie co… znowu przyda się komenda /time musisz poczekać do nocy i zobaczyć jak się npc zmieniają w wampiry. Potem wróć za dnia (albo zostań i bij wampirki jak chcesz podkoxac )
3.Po powrocie powiedz Dorianowi ze jest Wampirem a on nagle sobie wszystko przypomni i opowie ci historie, i wyśle do npc „Maid of Lidia” (zapamiętaj jego lokacje) i przyjdź w nocy aby go zastać
4.Maid of Lidia da ci list, po przeczytaniu go zagaj rozmowę ponownie, oddaj jej broszke. Gdy zapyta cię o Neidrahu, powiedz ze jest mistic, potem ze mrocznym czarownikiem „mistic of darc arts”. Oczywiście zapyta cię skąd to wiesz powiedz ze przeczytano dziennik. Okażę się ze brakuje stronny w dzienniku idź po nią bijąc mobki Bone Snatchers/Shapers/Collectors az będziesz mieć item „Suspicet totem Doll”. Gdy go zdobędziesz idź do Mysterious Wizard I pokaz mu lalkę. Obejrzy i każe wrócić za chwile, (czyli zagadać do niego jeszcze raz)
5. W rozmowie powiedz mu ze wiesz ze jest zamieszany we wszystko. I ze wiesz to od Lidii
Wysyła nas teraz po odnalezienie osoby która za wszystkim stoi, jednak nie może nam powiedz kto to jest wprost.

Hiding Behind the Truth
1. Priest Benedict jest w rune temple, zacznij od rozmowy z nim. Dran będzie chciał nam podpierniczyć lalkę nic mu nie dajemy bierzmy no aż do „Tell me true nature of the doll”. Teraz zagadaj do Agripela stoi niedaleko benka…
2.Agril podpierniczy nam lalkę ale da klucz i zadanie, lecimy do lasku pogadać z tajemniczym Czarownikiem (misterium wizzard)
3.Mysterius wizzard pośle cię na odszukanie kolejnej biblioteczki. (raz była to biblioteczka ponad ta która w pierwszym quescie wskazywał duch, a tutaj na abyssie była to biblioteczka Kolo przejścia w stronę „Swamp of screams”) Po zanelzioeniu biblioteczki i uzyciu klucza pojawi się mobek Trol`s Pawn zabijamy go i zbaieramy kolejna laleczke. Macamy biblioteke i zdobywamy kontrakt. Przeczytaj go. I teraz znowu idziemy do „maid of Lidia” (znowu czekamy na noc)
4.Lidia prosi o przyniesienie sukni rose .idziemy w tym celu do grobu na który dorian kazał zanieść kwiaty rozkopujemy go i otwieramy skrzynkę Z naszym lupem wracamy do Lidi
dajemy jej suknie prosi nas o chwile przerwy, znowu zajamy rozmowe, czekamy cholernie długo az wreszcie Lidia wysyla nas do Harbina czyli mysterius wizzarda
5.Ciagniemy Mysteriusz wizaarda za język dowiadujemy się wszystkiego o katarakcie i wracamy do przesta Agripela w Rune (ten burak w temple)
Teraz wazny moment wyboru w koncu agripel zapyta nas z kim się spotkamy (rzy okazji zakoczymy quest) Hardins czyli Mysterius wizaard daje nam Necklace of Blessing,  Earring of Blessing i 2008825 XPa Maid of Lidia czyli Lidia daje nam Earring of Blessing i 2x Rings of Blessing


http://img410.imageshack.us/img410/4153/ciasteczko2je2cx3.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokeworldgame.pun.pl www.broken-dreams.pun.pl www.dawnofnaruto.pun.pl www.3gp.pun.pl www.enemy.pun.pl